Навчання в Англії, Швейцарії чи США: 5 причин обрати навчальних заклад за кордоном

Навчання в Англії, Швейцарії чи США: 5 причин обрати навчальних заклад за кордоном

Здобути хорошу освіту – уже півшляху до успіху у майбутньому. Саме тому батьки намагаються забезпечити своїм дітям найкращі умови для навчання: зазделагідь накопичують кошти, складають перелік найкращих закордонних учбових закладів, розпитують про якість викладання в коледжах та ліцеях, вивчають відгуки інших батьків та дітей. Проте навіть найкраща школа в Україні чи найпрестижніший університет в нашій державі не можуть конкурувати із перспективами, які надають закордонні навчальні заклади. Навчання за кордоном – це великий шанс стати успішною людиною, знайти своє місце під сонцем і забезпечити своє майбутнє стабільністю та кар’єрою.

Навчання за кордоном – це:

  1. Корисний та цікавий досвід. Можливість навчатися у іншій країні, де зовсім інша культура, менталітет, традиції – хороший шанс навчитися дивитися на світ під різними кутами. Вивчення способів поведінки представників інших націй, знайомство з етикетом та звичаями інших народів – хороше підґрунтя для формування толерантного світогляду.

  2. Можливість вивчити іноземні мови. Тільки у середовищі носіїв мови можна справді досконало оволодіти іноземною мовою. Якщо ви потрапите у країну, де одночасно прийнято кілька державних мов – ви матимете унікальну можливість навчитися спілкуватися одразу кількома мовами чи діалектами. У сучасному світі такі вміння на вагу золота.

  3. Перспектива. Освіта за кордоном відрізняється від української. І не тільки матеріально-технічним забезпеченням. А й підходом до викладання. За кордоном, в Англії, Америці, Швейцарії забезпечують кожному учневі чи студентові особистісний підхід, приділяють увагу розвитку індивідуальності. Окрім того, диплом, отриманий за кордоном, - це майже 100% гарантія працевлаштування в успішній компанії з перспективою кар’єрного росту.

  4. Всебічний розвиток. Навчаючись у школі чи університеті Великобританії, США чи Швейцарії, ви не лише вивчаєте базові предмети, але й відвідуєте різноманітні гуртки за інтересами та спортивні секції. Вивчення мистецтва, заняття в театральних гуртках, керамічні майстерні чи музичні секції – усе це у вільному доступі для кожного, хто навчається в приватній школі-пансіоні.

  5. Цікаві знайомства та незабутні враження. Ви побачите світ і знайдете багато друзів із різних країн. Кожне нове знайомство буде унікальним, бо подарує вам новий досвід і приємне спілкування. Ви обов’язково підтримуватимете контакти із більшістю друзів, з якими познайомитеся в роки навчання. Та й можливість відвідати визначні пам’ятки закордонних країн – незаперечна перевага навчання в Америці, Англії, Швейцарії чи у будь-якій іншій країні світу.

Експерти BN Education Group допоможуть підібрати саме той освітній формат за кордоном, який найкраще підійде для вас особисто чи для вашої дитини. Ми працюємо тільки з надійними та престижними навчальними закладами, які забезпечують найкращі умови для навчання, гарантують безпеку та працюють на основі ефективних навчальних програм. Зробіть перший і найважливіший крок на шляху до успіху.

Призначити індивідуальну зустріч в офісі BN Education Group можна за телефоном: +38 044 384 29 09