Елітна освіта за кордоном з Бі Ен Едюкейшен Груп
Здобути освіту за кордоном в наш час вже не становить такої складності як раніше. А отже і вимоги тих родин, які обрали шлях інвестування чималих коштів в майбутнє своїх дітей, стають все більш і більш суворими. Українські сім'ї, яким потрібно тільки найкраще, все частіше обирають школи-пансіони США і Великобританії, адже в них забезпечують безпеку, індивідуальний підхід до кожної дитини і профільну підготовку до вступу в рейтингові навчальні заклади по всьому світу. 
Бі Ен Едюкейшен Груп - компанія закритого типу, що спеціалізується на елітних школах-пансіонах для дітей по всьому світу та надає послуги ексклюзивного консалтингу в сфері освіти за кордоном.
Розуміння того факту, що вибір отримувати якісну освіту за кордоном стає поворотним для кожного юного учня і всієї родини, власне, і визначило філософію Бі Ен Едюкейшен Груп. Своїми головними задачами компанія визначає професійний підбір і пропозиція кращих навчальних програм за кордоном, індивідуальний підхід до кожного клієнта в офісі закритого типу, персоніфікований консалтинг, підготовка до вступу та здійснення професійної підтримки, представлення інтересів родини і учня протягом усього періоду навчання за кордоном, а також забезпечення конфіденційності для кожної сім'ї.
Спільно з нашими клієнтами, ми ростимо нове покоління - покоління молодих людей, здатних реалізуватися незалежно від того, де вони вирішать жити після отримання освіти - чи повернуться в Україну або залишаться в будь-якій іншій країні світу.
Бі Ен Едюкейшен Груп бере на себе всі зобов'язання щодо підбору навчального закладу, проходження інтерв'ю для вступу, організації перельотів і проживання, візові питання. За індивідуальним запитом підберемо освітні програми в більш ніж 1 000 навчальних закладів по всьому світу.
 

Менеджери Бі Ен Едюкейшен Груп забезпечать:

  • професійну консультацію;
  • визначать таланти та здібності дитини, а також його вміння конкурувати з іншими;
  • обов'язково будуть враховані побажання і бачення батьків;
  • формулювання навчального курса або програми здійснюється індивідуально для кожної дитини - в залежності від його можливостей, переваг і побажань;
  • оформлення всіх необхідних документів, в т.ч. отримання візи, обов'язкове страхування;
  • підтримка протягом усього періоду навчання, а також контроль результатів проходження освітньої програми.
 
Обирайте для своїх дітей найкраще!
Наша мета - ваше успішне майбутнє. «Бі Ен Едюкейшен Груп».